Őszi mezei futóbajnokság

Intézményünk tanulói 2022. október 4-én mezei futóversenyen vettek részt Orosházán. Az első korcsoportos fiúk és lányok 600 métert, a második korcsoportosok 1000 métert, a harmadik korcsoportos lányok 1200, a fiúk 1600 métert, a negyedik korcsoportos lányok 1600 métert, a fiúk pedig 2000 métert futottak. A versenyen elért eredmények alapján 5 tanulónk a megyei döntőbe jutott, amit október 17-én rendeztek meg. A verseny az alábbi szép eredményekkel zárult:

II. korcsoport:

Béres Bence 4. b osztályos tanuló 2. hely

III. korcsoport:

Béres Zoltán 5. b osztályos tanuló 7. hely

Béres Tibor 5.a osztályos tanuló 22. hely

Csatlós Csenge 5. a osztályos tanuló 41. hely

Krámli Emma Zsóka 6. b osztályos tanuló 51. hely

Ezúton GRATULÁLUNK a mezei futóverseny minden résztvevőjének!

Kiemelkedő teljesítményének köszönhetően intézményünket Béres Bence képviseli majd az országos döntőben, melyet 2023. április 19-én rendeznek meg Gödöllőn.

Intézményünk megköszöni a szülők önzetlen segítségét, mely által tanulóink részt vehettek a megmérettetésen.